vrijdag 20 september 2019

Nederland 1
17:00Kro Kindertijd
17:01Voorlezen!
17:06De Steltenloper
17:11Stella & Sam
17:22De Post
17:2510 Voor....
17:35Sesamstraat
17:56Uitzending Politieke Partijen
18:00Nos Journaal
18:15Eenvandaag
18:45Nos Sportjournaal
19:00De Wereld Draait Door
20:00Nos Journaal
20:30Radar
21:10Spoorloos
22:05Dokter Deen
23:05Knevel & Van Den Brink
00:00Nos Journaal
00:20Knevel & Van Den Brink
01:15Eenvandaag
01:50Nos Journaal
02:05Nos Journaal
02:30Nos Tekst TV
Nederland 2
16:35Andries
17:00Nos Journaal
17:05Schepper & Co
17:35Tijd Voor Max
18:25Lingo
18:55Man Bijt Hond
19:20Recht In De Regio
19:55Rail Away
20:25De Slimste Mens
21:10De Erfenis Van Pim: 87 Dagen Ruzie
22:00Nieuwsuur
23:00Bandidos
23:45Ntr Podium
00:45De Nachtzoen
01:00Nieuwsuur
02:50Nos Tekst TV
Nederland 3
16:45Puberruil Zapp
17:10Wat Een Jager!
17:40Checkpoint
18:05Beste Vrienden Quiz
18:23Het Klokhuis
18:45Nos Jeugdjournaal
18:55Spangas
19:29Nederland 3
19:30Startup
19:55De Social Club
20:25Proefkonijnen
21:22Jeuk
21:55Rambam
22:30Nos Op 3
22:45Pownews
23:10Dexter
00:10De Wereld Draait Door
01:05Pownews
01:25Startup
01:55Nos Op 3
02:05De Wereld Draait Door
02:55Pownews

uw bijdrage leveren? bekijk eens een van de gesponsorde links



BBC 1
16:45Escape To The Country
17:30Antiques Road Trip
18:15Pointless (film)
19:00BBC News At Six
19:30Regional News And Weather
20:00The One Show
20:30Inside Out
20:57BBC News And Regional News
21:00Eastenders
21:30Panorama
23:00BBC News At Ten
23:25Regional News And Weather
23:32BBC Weather
23:35Have I Got A Bit More News For You (film)
00:20Who Do You Think You Are? (film)
01:05The Graham Norton Show (film)
01:50Weatherview
01:55BBC News
BBC 2
18:15Flog It!
19:00Eggheads
19:30Great British Railway Journeys
21:00University Challenge (film)
21:30Winterwatch
23:30Newsnight
01:20Bowls: World Championships
webtogether - Oplossingen op maat


Canvas
17:11Hill Street Blues
17:57100''
18:00Taxi
18:28100''
18:30De Flandriens Van Het Veld
19:28100''
19:30Vranckx
20:00Terzake
20:40Top Gear
21:30Extra Time
22:25Reyers Laat
23:05Lilyhammer
23:50Canvaslus
Ketnet
16:55Robot Arpo
17:05Shezow
17:20Larva
17:25De Hopeloze Heks
17:50Galaxy Park
18:05Karrewiet
18:15Galaxy Park
18:30Klaslokaal Abnormaal
18:45W817
19:00Karrewiet
19:10Peter Pan
19:35Martha Praat!
19:50Shaun Het Schaap
20:00De Nieuwe Lichting
20:05Cuckoo (film)
20:35Work It!
21:05Mind Your Own Business: Compilatie
21:55Extreme Dreams With Ben Foggle
22:25Him & Her (film)
22:55Lus Op12